Archiv novinek a zpravodajů

novinky snowboard shopu 20120215

TORNÁDO ZVANÉ FUNSTORM
Rekordní mrazy konečně trochu polevily. Rtuť teploměru se umoudřila a je na čase vylézt z domácích vyhřátých pelechů a jít si pořádně zařádit. Zima totiž nezadržitelně pádí. A abyste si tu druhou polovinu sněhových radovánek patřičně užili, SNOWBOARDS.CZ pro vás sestřelil ceny oblečení značky FUNSTORM. SLEVY NA BUNDY, KALHOTY, KABÁTY ve výši až 35%. Nechte se smést bouří známou jako FUNSTORM.

  novinky snowboard shopu 20120131

PŘIPRAVTE SI MOKRÝ HADR NA ČELO
Ceny, ze kterých budou mít kardiaci velké problémy! Nachystejte si obkládek na hlavu a zavítejte s námi na SNOWBOARDS.CZ, kde na vás ze všech koutů útočí ceny, které jste ještě neviděli, a slevy, o kterých jste ještě neslyšeli.
Tak například: snowboardy NITRO se slevou 78%, vázání NITRO se slevou 70%, vázání HEAD s 65-ti% slevou nebo snowboardy PALMER se slevou 69%, a další….a další…a další :) Ceny startují od 1690 korun! Tak hadr na čelo a jdeme nakupovat. VIVA LA VIDA!

novinky snowboard shopu 20120116

FREESKIEŘI V ZÁŘÍ VÝPRODEJOVÝCH REFLEKTORŮ
SNOWBOARDS.CZ uvádí třetí pokračování povánoční výprodejové estrády. Reflektory cenových ramp jsou tentokrát nasvíceny na FREESKIERY, protože i oni si zaslouží SLEVOVOU NÁLOŽ stejně kvalitní, jaká byla v minulých týdnech nadělena snowboardistům.

Dnes na ně čeká až 60% SNÍŽENÍ CEN na lyže značek SCOTT, ARMADA, LINE, WESTIGE, HAMMER, 4FRNT nebo K2. Chcete švýcarskou kvalitu, americkou nezávislost nebo českou poctivost? Vybírejte! Je z čeho… a ještě ušetříte tisíce!

  novinky snowboard shopu 20120109

ZÁBAVA pokračuje: Letošní modely – SLEVY AŽ 63%
SNOWBOARDS.CZ uvádí druhé pokračování povánoční výprodejové estrády letošních modelů. V hlavních rolích se představí MISTR VÝPRODEJ a jeho asistentka SLEČNA SLEVA. Vyvrcholením večera je až 63% SNÍŽENÍ CEN na SNB, vázání a boty značek FORUM, NITRO, DC, DRAKE, SANTA CRUZ. Vše za doprovodu tónů loudících se z nástrojů EXKLUZIVNÍ kapely vystupující pod názvem: „KDO NAKOUPÍ, NEPROHLOUPÍ“. Tak vstupte s námi do světa MAGICKÝCH SLEV, OSLNIVÝCH ZNAČEK A PODMANIVÝCH CEN! Možná uvidíte i Davida Copperfielda :)

novinky snowboard shopu 20120103

NOVOROČNÍ SLEVY OBLEČENÍ VÁS PŘIPRAVÍ O VŠECHNY SMYSLY
SLEVY AŽ 45% na SNOWBOARDS.CZ vás oněmí, oslepí a ohluší :). Jen čich na SUPER AKCE vás neklame!

Oblečení světových značek jako O´NEILL, QUIKSILVER, 686, ROXY, ARMADA, VOLCOM, REHALL, SPECIAL BLEND a další, za DRTIVĚ NÍZKÉ CENY. Z novoročních cen nebudete schopni popadnout dech, jíst, ani spát. Vezmou vám klid! Dech beroucí SLEVY AŽ 45% vás bezpečně ujistí tom, že nakupovat v povánočních výprodejích se vyplatí! A pak, že Ježíšek už zmizel a zase ho celý rok neuvidíme:)

  novinky snowboard shopu 20111212

JÍZDA SE SLEVOU 20% POKRAČUJE
Ježíšek sedí na zábradlí, pohupuje nohama a přemýšlí, čím by ještě zákazníky SNOWBOARDS.CZ překvapil. Výběr letošních dárků musí být totiž stejně oslnivý jako ty nejzářivější halogeny. A jak tak pozoruje lidi, uvažuje: „Dárky si zaslouží všichni. Ale každý přece potřebuje něco jiného: jeden bundu, druhý lyže, třetí rukavice. Někdo jezdí na snowboardu, jiný má rád freeskiing.“ A najednou mu to sepne: „Musím obdarovat všechny. Všem dám tento týden SLEVU 20% na vybrané zboží! Ať si každý vybere, co hrdlo ráčí.
A jak řekl, tak udělal! Pro tento týden tedy najdete na SNOWBOARDS.CZ slevy 20% na kolekce značek 686, LINE a FULL TILT.

novinky snowboard shopu 20111207

POŘÁDNĚ SI LETOS POD STROMEČKEM UKLIĎTE – JEŽÍŠEK VÁS ZASYPE HROMADOU SNOWBOARDOVÝCH KOMPLETŮ
Dlouho očekávané doplnění snowboardů do ZVÝHODNĚNÝCH KOMPLETŮ je tady! Vybere si každý. Snowboardové komplety od největší české snowboardové firmy SNOWBOARDS.CZ se valí pod váš stromeček. Udělejte si dostatek místa. Snowboardy Westige s celodřevěným jádrem, vázání s kovovými ráčnami a boty propracované do detailu pro pocit dokonalého pohodlí. CENY KOMPLETŮ OD 2.490 Kč. Navíc toho máme spoustu i pro vaše děti. Můžete ušetřit až DESET TISÍC!! Letos se Ježíšek docela zbláznil.

  novinky snowboard shopu 20111201

UŠETŘIT NA VÁNOČNÍCH DÁRCÍCH SE HODÍ
20% adventní slevy na zboží značek FORUM, REHALL, DAKINE.
Advent začal a zbývající čas do Vánoc lze spočítat na svíčkách leckterého věnce. Přichází nejhezčí měsíc v roce. Dárky, světla, rozzářené oči, dobroty na stole, večery trávené v klidném rodinném kruhu. A aby i SNOWBOARDS.CZ přispěl k vaši pohodě, přichází za vámi tento týden s 20% slevou na snowboardové značky FORUM, REHALL A DAKINE. Snowboardová klasika za výjimečné ceny – to letos asi nikdo nezlobil:)

novinky snowboard shopu 20111124

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA: ČERTOVSKÁ NABÍDKA S ANDĚLSKÝMI CENAMI
Mikuláš po roce přivolal na pomoc opět své pomocníky - čerta s andělem. Zavítali už i k nám, na SNOWBOARDS.CZ, abychom se společně dohodli, co letos přineseme těm lidem, kteří ještě nepřestali věřit na zázraky.

A co vy? Necháte se zahřát pekelnou nabídkou kolekce 2011/12 s andělsky atraktivními cenami?! Kolekce NITRO, SCOTT a O'NEILL 2011/12 vás nenechá propadnout peklu, pocítíte pouze obrovský chtíč po něčem novém:) Tak vzhlédněte večer vzhůru ke hvězdám! Když budete pozorní, uvidíte po nebi poletovat nejen Mikuláše s anděly, ale i padat hvězdné ceny!

  novinky snowboard shopu 20111108

Ceny snowboardové americké klasiky vás převálcují!
Klíčem k úspěšnému nákupu je podchytit ty nejvychytanější akce! My máme těchto klíčů pro vás hned celý svazek, a to v podobě FREESKIINGOVÝCH a SNOWBOARDOVÝCH KOMPLETŮ. Tohle je opravdu výjimečná nabídka toho nejlepšího. Ceny začínají na neuvěřitelných 2.190Kč! Za tyhle peníze si dnes ještě rohlík koupíte, ale komplet určitě ne:) Skládejte si komplety jak vás napadne– dle barev, značek, ceny, s botami nebo bez. A tu samou skvělou nabídku máme i pro vaše děti! Zasedněte společně s nimi k počítači, a nechte je vybrat si z dětských designů a sestavit si „svůj“ vlastní dětský snowboardový komplet!

novinky snowboard shopu 20111026

Helma, shorty, chránič páteře, kolen a zápěstí - na SNOWBOARDS.CZ najdete vše! A protože nám jde o vaši bezpečnost, dostanete navíc DÁRKY– třeba k páteřáku SHORTY ZDARMA!!
Lidskou přirozeností je neustálá snaha o překonání vlastních hranic. Zimní sporty jsou čím dál extrémnější. Doba, kdy si i ti nejlepší jezdci mysleli, že se jim nic nemůže stát, je dávno pryč. Proto i kolekce WESTIGE sleduje světové konstrukční a vývojové trendy, a je vyráběna u stejného výrobce jako helmy značek ROXY, CEBE, QUIKSILVER. Například helma Westige Wave ve své in-mold konstrukci využívá ultralehký letecký polykarbonát.

  novinky snowboard shopu 20111004

OBLEČENÍ ROXY I PRO NEJNÁROČNĚJŠÍ DÁMY
Jedním z nejběžnějších obrázků mrazivých dnů na zasněžených svazích je promrzlá lyžařka, či snowboarďačka. Zkřehlýma rukama objímá horký kelímek se svařákem, kávou nebo čajem, a lahodně se nahřívá v teplém dýmu nápoje, jenž jí za pět minut dvanáct zachránil před umrznutím:) Proto se i výrobci oblečení snaží dělat dámské kolekce čím dál vychytanější a předejít tak jakémukoliv nepohodlí. ROXY je toho jasnou ukázkou.

Nejen nadčasové designy, ale i technické materiály, komfort, sucho a teplo – ano, to vše se dá šikovně skloubit. Něžné pohlaví je třeba hýčkat. Bundy a kalhoty ROXY potěší i tu nejnáročnější dámu!

novinky snowboard shopu 20110926

Štěstí přeje připraveným...
Babí léto je plném proudu, proto máte nejvyšší čas přichystat se na nastávající plískanice. SNOWBOARDS.CZ se na vás řítí s novou nabídkou bund QUIKSILVER, ARMADA, FUNSTORM, SPECIAL BLEND. Necháte se sychravým počasím zaskočit? Nebo v zářivých barvách nového outfitu poručíte větru, dešti!! Bezkonkurenční ceny vás nenechají dlouho váhat. Štěstí přeje připraveným!

  novinky snowboard shopu 20110908

Kompletní výbava za pár kaček
Připravili jsme pro vás bezkonkurenční podzimní nabídku setů, které se skládají ze špičkových celodřevěných snowboardů, profesionálních vázání a skvělých snowboardových bot.
Snowboardové sety za nejlepší cenu v EU, již od 2 190 Kč!

novinky snowboard shopu 20110615

Letní snowboardový BOOM
Léto je v plném proudu a SNOBWOARDS.CZ se rozhodnul zchladit Vás lavinou snowboardů za přímo zmražené ceny.
Nic Vás uprostřed horkých letních dnů nemůže potěšit víc, než ledové osvěžení amerických snowboardů Sims, Lamar a LTD za 1.990 Kč nebo výborný koktejl celodřevěných snowboardů OTHERS od 1.290 Kč.

  novinky snowboard shopu 20110526

Exkluzivní nabídka kiteboardů na SNOWBOARDS.CZ
SNOWBOARDS.CZ přináší exkluzivní nabídku kiteboardů světových značek za nejnižší cenu na Evropském trhu.
Zchlaďte horké letní dny osvěžujícím vánkem na vodní hladině a vyzkoušejte dnes tak oblíbený vodní sport – kiteboarding.
V sortimentu naleznete velký výběr kiteboardových setů, kiteboardů a kiteboardového vybavení za přímo osvěžující ceny.

novinky snowboard shopu 20110525

WESTIGE rozdává sponzorské smlouvy
Největší česká snowboardová firma WESTIGE představuje svoje zbrusu nové webové stránky www.westige.com.
Trendy design a celková uspořádanost stránek nabízí návštěvníkům dokonalý přehled produktů, informace o společnosti, prodejcích a mnoho dalšího.

U této příležitosti přichází WESTIGE se soutěží, která v historii snowboardingu nemá konkurenta.
Holky i kluci všech věkových kategorií mají nyní možnost zúčastnit se soutěže.

  novinky snowboard shopu 20110125

Třetí vlna obrovských slev na snowboards.cz!
Zlevnili jsme pro Vás snowboardy značek Allian, Capita, Rome, Salomon a Option. Univerzální snowboardy s celodřevěným jádrem za pouhých 2.990 Kč nabízí super svezení kdekoli, si jen budete přát. Čerstvý prašan, sametová sjezdovka nebo divoké překážky v parku pro Vás teď budou hračkou.

Nejoblíbenější snowboardový set za 4.490 Kč
Nejoblíbenější set od známé české značky WESTIGE Vás nadchne nejen kvalitními sidewallovými snowboardy, pohodlnými botami a precizními vázáními, ale především skvělou cenou. Kompletní snowboardová výbava za pouhých 4.490Kč.

novinky snowboard shopu 20110119

Nejlepší chrániče Scott a Dainese za nejnižší ceny!
Ať už jste začátečník nebo profesionální jezdec, kvalitní ochrana by měla být nezbytnou součástí Vaší výbavy. Nejlepší chrániče páteře, kostrče a zápěstí od precizních značek Scott a Dainese za ty nejnižší ceny naleznete pouze na SNOWBOARDS.CZ!

Veselá Crazy ouška pro malé i dospělé
Veselé Crazy uši jsou skvělým doplňkem pro všechny ochranné helmy.
Odlište sebe nebo Vaše dítko od ostatních. S originálníma ušima máte jistotu, že Vás nikdo nepřehlédne.
SNOWBOARDS.CZ přináší velký výběr roztomilých oušek již od 170 Kč.

  novinky snowboard shopu 20110112

Druhá vlna výprodeje!
Čekáte na ten správný čas pro pořízení nové výbavy a nechcete utratit hromadu peněz? SNOWBOARDS.CZ přichází s druhou vlnou obrovských slev! Velký výběr oblečení, helem a lyží se slevou až 60%. Neváhejte a vyberte si bezva kousky za bezva ceny třeba od značek O’Neill, Rehall, Armada, K2, Smith nebo Scott.

Dva chrániče za cenu jednoho
Myslete na své zdraví a zdraví vašich blízkých. Extrémní sporty jako je snowboarding a lyžování se neobejdou bez kvalitní ochrany. Vyberte si chránič páteře od známé české firmy WESTIGE a získejte chránič kostrče za 990 Kč zdarma!

novinky snowboard shopu 20110105

První zimní výprodej na SNOWBOARDS.CZ
Každoroční povánoční výprodej právě začíná. Slevové šílenství spouštějí známé snowboardové značky SPECIAL BLEND, NITRO, FORUM a SP.
Pod stromečkem jste nenašli ten pravý dárek, který byste si přáli? Vyberte si sami ze skvělé nabídky snowboardů, vázání, bot a oblečení se slevou až 70 %.
Skvělé termoponožky pro děti i dospělé
Špičkové termopodkolenky S1 jsou ideální pro všechny zimní sporty, zejména pro snowboarding a lyžování, ale skvěle zahřejí i při stavění sněhuláka nebo sáňkování. Zesílená holeň proti otlakům poskytne skvělé pohodlí a antibakteriální materiál ClimaWell zaručí, že se Vám nožky nikdy nezpotí.
Designově propracované, pohodlné a teplé funkční termoponořky S1 za pouhých 190 Kč.

  novinky snowboard shopu 20101214

Snowboardový komplet pod stromeček
S jedním ze snowboardových kompletů snadno proniknete do tajů snowboardingu i troufnete všechny dárky pod vánočním stromečkem. Pokud už ale nějakou tu výbavu máte a potřebujete ji jen doladit, nebo pořídit nějaké ochranné pomůcky, přinášíme Vám zbrusu novou kolekci Westige pro sezónu 10/11 a konečně velmi očekávané snowboardové boty WESTIGE!
Špičkový komplet za bezkonkurenční cenu 3.990 Kč
Ke snowboardovímu kompletu složenému ze snowboardů japonských značek Felice a Sabrina doplněnému o snowboardové vázání od prvotřídní české značky Westige není co dodat.
Top kvalita, špičkový design a hlavně šokující cena!
Snowboard, vázání a boty za pouhých 3.990 Kč.
snowboard komplet 029 Špičkový design a kvalita s botami

novinky snowboard shopu 20101207

Americká klasika Sims, Lamar, LTD
Na SNOWBOARDS.CZ naleznete kompletní kolekci designově vychytaných snowboardů a snowboardových vázání od kultovních značek Lamar, Sims a Ltd pro sezónu 10/11. Využijte skvělou vánoční nabídku za ty nejnenižší ceny na internetu!
Skvělý design, top kvalita a nízká cena s S1
Přinášíme Vám nové produkty od evropské značky S1 opět ve skvělém poměru nízká cena/špičková kvalita. Designově ucelená kolekce je tu pro Vás pouze na SNOWBOARDS.CZ.

  novinky snowboard shopu 20101116

Nová kolekce Rehall 10/11
Obohatili jsme sortiment o špičkové snowboardové oblečení od známé holandské značky Rehall. Rehall nabízí perfektní materiály s vodním sloupcem 10 000 mm a prodyšností 10 000 g/m2, skvělé barvy a super design za neskutečnou cenu. Jedinečná zimní kolekce Rehall na SNOWBOARDS.CZ!

novinky snowboard shopu 20101103

Bláznivý mix za bláznivé ceny na SNOWBOARDS.CZ
Slaďte si svou snowboardovou výbavu od hlavy až k patě. Bezkonkurenční snowboardový set od největší americké značky Sims s karbonovou konstrukcí skvěle doplní bunda Nitro, ke které dostanete kalhoty Nitro za 5.000 Kč zdarma. Kalhoty už máte? Vyberte si jakoukoli bundu modelové řady 10/11 a získejte batoh v hodnotě 1.390 Kč zdarma.

  novinky snowboard shopu 20101013

Nejlepší nabídka od světové legendy NITRO!
Nabízíme snowboardy, vázáni, boty, oblečení, batohy, vaky a další doplňky od známé světové značky NITRO za nejnižší ceny na evropském trhu. Přesvědčte se sami a vyberte si zboží z kolekce NITRO na SNOWBOARDS.CZ!

novinky snowboard shopu 20101011

Jedinečná soutěž s O‘Neillem!
SNOWBOARDS.CZ ve spolupráci s O’Neillem připravil jedinečnou soutěž pro všechny členy VIP clubu. Ti, kteří nakoupí jakékoli zboží od značky O’Neill od 11. do 17. 10. 2010, budou zařazeni do slosování o 2 VIP pakety na exklusivní večer se snowboardovou legendou Jeremy Jonesem.

  novinky snowboard shopu 20101005

Staňte se členem VIP klubu SNOWBOARDS.CZ!
Ušetřete tisíce korun při nákupech na SNOWBOARDS.CZ! Členstvím získáte nižší ceny u více jak 60% produktů, speciální akční nabídky, dárky zdarma, informovanost o novinkách a slevách e-mailem, možnost účasti v soutěžích o hodnotné ceny a mnoho dalších výhod.

novinky snowboard shopu 20100916

Vánoce na SNOWBOARDS.CZ jsou tu!
Překvapte vaše ratolesti krásným dárečkem! Nabízíme Vám největší výběr a nejnižší ceny v roce.
Snowboardové sety, snowboardy, vázání a mnohem více s krásnými barevnými designy, které nadchnou všechny holčičky i chlapce.
Už nyní máte jedinečnou šanci vybrat originální vánoční dárek na SNOWBOARDS.CZ!

  novinky snowboard shopu 20100825

Zimní snowboardové sety za letní ceny!
SNOWBOARDS.CZ přináší další dávku snowboardových setů za opravdu letní ceny. Každý si přijde na své. Snowboardy, boty a vázání světových značek od 2 190Kč! Ochutnejte naši snowboardovou specialitu v podobě krásných designů, originality, kvality a především neuvěřitelně nízkých cen!

novinky snowboard shopu 20100812

Zima na SNOWBOARDS.CZ začala…
Buďte první, kdo si pořídí zbrusu novou zimní výbavu za naprosto bláznivé ceny! Ale pozor, šanci máte pouze do 31. 8. 2010! Vyberte si jeden ze špičkových snowboardů s celodřevěným jádrem od 1.290 Kč.

SNOWBOARDS.CZ představuje největší kanadskou značku OPTION a 2 největší americké značky ROME a K2. Zámořští velikáni útočí nejnižšími cenami na evropském trhu!