Informace o platbách a způsobech doručení

Zaslání zboží


Zaslání objednaného zboží je zajišťováno po České republice společností DPD a Českou poštou.

Doba doručení a cena poštovného závisí na Vámi zvoleném způsobu přepravy. U platby předem se doba doručení počítá ode dne připsání částky na náš účet.


DPD ČR a Česká pošta

Svou zásilku můžete sledovat přímo na našich stránkách www.snowboards.cz v levém menu, kam zadáte sledovací číslo obdržené v e-mailu.

 

Při převzetí zásilky vždy zkontrolujte stav obalu, zda není poškozen. V případě, že zásilka vykazuje vady, rozbalte ji jen v přítomnosti dopravce, s nímž sepíšete protokol o poškození. Pokud zásilku převezmete a poškozený nebo chybějící obsah zjistíte pozdě, není již možné požadovat náhradu na dopravci. Na pozdější reklamaci z výše uvedených důvodů nebude brán zřetel.

 

Pokud objednáte zboží alespoň v hodnotě 1000 Kč, máte poštovné a balné zdarma.


DPD ČR / Česká poštaDoba doručeníZpůsob platbydo 1000 Kčnad 1000 Kč
Objednávka - dodání do 24 hodindobírka119 Kč (poštovné + balné)zdarma
platba předem49 Kč (poštovné + balné)


Garantujeme Vám dodání do druhého dne, pokud objednávku obdržíme v pracovních dnech od pondělí do čtvrtka nejpozději ve 13:00.
V případě, že objednáte zboží v době od pátku 14:00 do neděle 23:59, bude Vám zásilka odeslána až v pondělí.
Děkujeme za pochopení.Způsob platby


Dobírka

V případě platby na dobírku hradí zákazník zboží až při jeho dodání přímo řidiči přepravní společnosti. 


Platba bankovním převodem

Pokud zvolíte platbu převodem, obdržíte v e-mailu o přijetí Vaší objednávky číslo účtu, na který platbu převedete a variabilní symbol. Zboží bude expedováno, jakmile obdržíme danou částku na náš účet.

Při výběru platby převodem je nutné, aby peníze za objednané zboží byly na našem bankovním účtu nejpozději do 10 dnů od objednání. Pokud do této doby nebudou peníze na našem bankovním účtu, bude objednávka automaticky vystornována.


Platba kartou online

Pay Muzo je platební terminál, prostřednictvím něhož uskutečníte platbu kartou online přímo na internetu. Terminál příjímá karty: MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron.


Platba PayPal

Systém  PayPal je moderní elektronický platební prostředek určený k nakupování na internetu, který mohou využívat klienti všech bank po celém světě. Jedná se o okamžitou, levnou a bezpečnou internetovou platbu. Chcete-li využít k platbě systém PayPal, vyberte po dokončení objednávky způsob platby PayPal. Následně budete přesměrováni na platební bránu PayPal, kde zadáte Vaše přihlašovací údaje a nákup potvrdíte. Okamžitě dojde k platbě na náš účet a my budeme moci ihned vyřídit vaši objednávku a expedovat zboží.


Hotově - osobní odběr

V případě volby osobní odběr je zboží připraveno k vyzvednutí v kamenné prodejně AR SPORT SNOWBOARDS, s. r. o. v ulici Horská 15, 543 02 Vrchlabí ještě ten den po potvrzení přijetí objednávky. Zboží je možné zaplatit hotově nebo platební kartou.

 

Splátkový prodej Cetelem

CETELEM je jeden z největších nebankovních poskytovatelů finančních služeb na českém trhu. Jedná se o možnost snadného a rychlého nákupu na splátky bez ručitele. U produktů s cenou vyšší než 3 000 Kč naleznete kalkulačku, kde si okamžitě spočítáte výši přímé platby, výši splátky i počet splátek přesně tak, jak Vám to nejvíce vyhovuje. Chcete-li využít k platbě splátkový prodej CETELEM, vyberte po dokončení objednávky způsob platby CETELEM. Více informací o možnostech splátkového prodeje naleznete přímo v sekci Prodej na splátky CETELEM.