Obchodní galerie www.snowboards.cz působí na trhu již od roku 2000. Historie firmy samotné sahá až do roku 2000, kde byla založena velmi dynamická firma AR SPORT SNOWBOARDS, s.r.o.


V současné době provozuje společnost AR SPORT SNOWBOARDS, s.r.o. internetovou obchodní galerii v České republice, na Slovensku, v Rakousku, Německu a Polsku. Na rozšíření trhu se neustále pracuje. Ve všech zemích se SNOWBOARD1 pyšní velkým množstvím spokojených zákazníků nejen díky bezkonkurenční cenové politice, ale především díky službám a servisu, který nákup zboží doprovází.


Společnost zaměstnává tým specializovaných pracovníků, kteří jsou zákazníkům vždy ochotni pomoci ať už s výběrem zboží, či při řešení reklamací. Právě spokojenost zákazníků je hlavní prioritou celé obchodní galerie.


Aktivní rozvoj v oblasti internetového prodeje (možnosti plateb, dopravy, atd) je dalším velmi důležitým aspektem ve vývoji společnosti. Jednotlivé metody jsou přizpůsobeny konkrétnímu státu tak, aby co nejvíce vyhovovaly koncovým zákazníkům.


Momentálně spolupracuje společnost AR SPORT SNOWBOARDS, s.r.o. s významnými světovými společnostmi jak na úrovni odběratele, tak i na úrovni výhradního distributora.