Česká republika / Čeština

Zvolte zemi, do které chcete zboží zaslat:

Vyberte jazyk

Jak u nás můžete platit

Nejrychlejší možností, jak provést platbu, je varianta zaplatit kartou online, ale můžete si u nás vybrat způsob úhrady, který bude vyhovovat právě vám.

Platba při převzetí zboží / dobírka

Platba při převzetí je nejjednodušší způsob, jak za zboží zaplatit. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.

Hotově

Při osobním vyzvednutí zboží na prodejně.

Hotově – dobírkou

Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Platební kartou Visa/MasterCard

Pouze při osobním vyzvednutí zboží na prodejnách nebo u řidiče DPD

Platební kartou předem

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA.
Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce, využíváme bezpečnostní protokol 3-D Secure podporovaný karetními asociacemi. Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele.

Přes PayU

Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu systému PayU. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut.

Ve 2. kroku košíku si zvolte mezi způsoby platby svoji banku.
V dalším kroku vás přesměrujeme do vašeho internetového bankovnictví.
Po přihlášení se vám ukáže předvyplněný platební příkaz, který jen potvrdíte. Platba za vaši objednávku bude během několika minut připsána na náš účet.

K využití platebního systému PayU je potřeba mít aktivní internetové bankovnictví.

Převodem na účet

Údaje pro platbu vám pošleme v potvrzení objednávky. Počítejte s tím, že spárování platby bankám docela trvá, takže vaše radost z nákupu se může zdržet až o dva pracovní dny.